Про Pranuka

Pranuka - це натуральна косметика для усвідомленого догляду за тілом. Назва Pranuka поєднує в собі два слова - “природа” + “наука”. Ми хочемо показати, що баланс між цими двома світами можливий. Саме таке поєднання дозволяє створити активно діючу натуральну косметику, яка несе користь тілу людини і є приязною для планети. 
Ми віримо в силу рослинних компонентів та безпечних біотехнологічних інгредієнтів. До створення нових продуктів нас надихають результати наукових досліджень, актуальні потреби сучасної людини та наші особисті приємні спогади. Зі спогадів ми черпаємо енергію, яка гріє душу, викликає дежавю, повертає людину до витоків та мотивує сповільнитися. Наукова література дозволяє дізнатись як найбільше про сучасні компоненти та оцінити їх вплив на людський організм. Потреби клієнтів вказують нам якою повинна бути косметика, щоб кінцевий користувач був нею задоволений.
Косметика Pranuka створюється у власній лабораторії з любов'ю в серці та досвідом і старанністю в руках. Ми ділимося з вами найдорожчим - своїм часом, і робимо це для того, щоб Ви щодня дарували час своєму тілу та душі.

 

 

Місія Pranuka...

...перевтілити рутинний догляд за собою в приємний, непоспішний ритуал. 
Нам дуже хочеться, щоб люди були більш уважними до свого тіла, посвячували йому більше часу, насолоджувались доглядом за собою без поспіху.

 

 

Історія

Історія Pranuka розпочалась в маленькій варшавській квартирці восени 2018 року. Після багатьох років прожитих в мегаполісі, де всі кудись поспішають, ми (Валерія та Дмитро) почали відчувати, що такий стиль життя не для нас. В перервах між роботою ми задумувались над тим, щоб переїхати до тихого польського гірського містечка, або поселитись ближче кордону з Україною, щоб частіше бачитись з рідними. 
Якогось дня ми випадково натрапили на відеоблог Лі Зікай (李子柒). Живучи в малій китайській провінції та показуючи в своїх відео щиру насолоду від щоденної роботи по господарству, ця дівчина стала відомою на весь світ. Здається, її секретом є щире захоплення простим життям, повага до традицій предків, старанність і внутрішній спокій, яким вона ділиться зі світом. 
Лі - хороший приклад того, що знаходячись на своїй землі, серед близьких людей, найкраще створюються особливі речі, яких немає в жодному куточку світу. На батьківщині з'являється відчуття комфорту і внутрішнього спокою, розуміння ким ти є і в чому твоя унікальність. Після довгих роздумів ми вирішили повернутись в Україну та зайнятись власною справою - створенням натуральної косметики. Якісно. Старанно. З захопленням в очах. З внутрішнім відчуттям того, що ми є там, де маємо бути і робимо щось так добре, як тільки можемо. 

 

 

Хто ми?

 

Валерія

 

Хімік - розробник косметичних рецептур (магістр) та спеціаліст SPA&Wellness (бакалавр) за освітою, професією та покликанням. Моя звичка - шукати наукове підтвердження всім чудесам світу. При цьому я вірю в силу природи та в те, що деяких речей неможливо пояснити з точки зору науки. У мене хороший досвід роботи в косметичній галузі як на мій вік. Я проходила стажування у центрах spa&wellness, працювала представником американського бренду косметики. Рік викладала практичні заняття з косметичної хімії в польському ВУЗ-і (там, де раніше навчалась). Довше я не витримала, бо більше за публічні виступи боюся тільки смерті та висоти :) Крім того, я майже три роки працювала в компанії, яка спеціалізується на продажі натуральних косметичних компонентів… Ну а потім в моїй голові поселилась ідея створення власного проекту, тоді народилась Pranuka :) А ще я мамка чорного кота Пікассо. Окрім косметики люблю смачно поїсти. Азіатська, італійська та бабусина кухня - моє все <3

 

 

 

Дмитро

 

Інтернет-маркетолог за професією, керівник готельного бізнесу за освітою, оптимізатор всіх процесів за покликанням. Діма вміє все, а навіть якщо  не вміє, то швидко навчиться після перегляду відео-інструкцій на ютубі. Не боїться нічого. Завжди правий, навіть коли, не зовсім правий. Придумав назву для Pranuka. Вихователь чорного кота Пікассо. Без нього Пікассо виріс би розбещеним котом, але Діма тримає його в руках. А ще він веган. Обожнює солоденьке, відмінно пече печенюшки та тортики. Більше солоденького любить ровер та пригоди на природі (походи в гори, сплавлятись по річці на каяку і тд.). 

 

 

 

 

 

Pranuka Home: наше виробництво 

Наша найбільша мрія - велике виробництво, яке буде розплановане і побудоване згідно з усіма європейськими вимогами. Завдяки вам ми щодня маленькими кроками наближаємось до цієї мрії. Надіємось, невдовзі ми запросимо вас на екскурсію до великого, просторного, світлого Pranuka Home 2. А поки що ми маємо маленьке, але власне виробництво. Наш Pranuka Home 1 це невеликий простір, який ми створювали так, щоб в міру можливостей наблизитись до ідеалу, який живе у нашій уяві та прописаний в вимогах GMP. Ми гордо можемо сказати, що не готуємо косметику на домашній кухні. Наше виробництво - місце, яке має свою історію, бо будували та ремонтували його мої батьки і Діма. У ньому є окрема лабораторна кімната, доступ до якої маю тільки я, але за мною можна підглядати через вікно :) Лабораторія - моє царство, де все прибирається, миється та дезинфікується по графіку. Туди можна заходити тільки в спецодязі та бахілах. В нашу Лаб не можна приносити жодних посторонніх предметів. Компоненти, тара, готова продукція зберігаються в окремій кімнаті. Тут тільки я, обладнання, лабораторний посуд і чисті думки, бо саме тут народжується наша косметика, яка потім потрапляє в ваші руки :)